دانلود فیلم خانه گوچی House of Gucci 2021

دانلود فیلم و سریال خارجی دوبله و زبان اصلی

https://tinymovi.ir/

دانلود فیلم خانه گوچی House of Gucci 2021

دانلود دوبله فارسی فیلم خانه گوچی House of Gucci 2021 ازوب سایت تاینی موویزدانلود فیلم خانه گوچی House of Gucci 2021 با کیفیت 1080p & 720p & 480p   درباره فیلم: خانه گوچی

دانلود دوبله فارسی فیلم خانه گوچی House of Gucci 2021 ازوب سایت تاینی موویزدانلود فیلم خانه گوچی House of Gucci 2021 با کیفیت 1080p & 720p & 480p   درباره فیلم: خانه گوچی

جدید ترین مطالب سایت

Last posts
دانلود فیلم خانه گوچی House of Gucci 2021
خلاصه داستان :

دانلود دوبله فارسی فیلم خانه گوچی House of Gucci 2021 ازوب سایت تاینی موویز
دانلود فیلم خانه گوچی House of Gucci 2021 با کیفیت 1080p & 720p & 480p

 

درباره فیلم:

خانه گوچی (به انگلیسی: House of Gucci) یک فیلم درام جنایی بیوگرافی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی ریدلی اسکات است که بر اساس کتاب سال ۲۰۰۱ The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour, and Greed اثر سارا گی فوردن ساخته شده است. این فیلم پاتریزیا رگیانی (لیدی گاگا) و مائوریتزیو گوچی (آدام درایور) را دنبال می‌کند که عاشقانه آن‌ها به مبارزه برای کنترل برند مد ایتالیایی گوچی تبدیل می‌شود. جرد لتو، جرمی آیرونز، جک هیوستون، سلما هایک و آل پاچینو نیز در این فیلم ایفای نقش کرده اند.

اسکات پس از به دست آوردن حقوق کتاب فوردن در اوایل دهه 2000، می خواست فیلمی درباره سلسله گوچی بسازد. این پروژه چندین سال به پایان رسید و تعدادی از کارگردانان و بازیگران شایعه شده قبل از پیوستن رسمی اسکات و گاگا در نوامبر 2019 در نظر گرفته شدند. بسیاری از بازیگران باقی مانده در تابستان سال بعد به آن ملحق شدند و فیلمبرداری در ایتالیا آغاز شد و از فوریه تا مه ادامه یافت. 2021.
در سال 1978، پاتریزیا رگیانی به عنوان مدیر دفتر در شرکت کوچک باربری پدرش کار می کند. در یک مهمانی، پاتریزیا با مائوریتزیو گوچی، دانشجوی حقوق و وارث 50 درصد علاقه مندی به خانه مد گوچی از طریق پدرش رودولفو آشنا می شود. پاتریزیا به شدت به دنبال مائوریتزیوی بی دست و پا می رود و او را به عشق جذب می کند. رودولفو به مائوریتزیو هشدار می دهد که پاتریزیا فقط به دنبال ثروت است و به مائوریتزیو می گوید که اگر با پاتریزیا ازدواج کند او را از ارث خواهد برد. مائوریتزیو پاتریزیا را برای ارتباط با گوچی انتخاب می کند و خانواده را ترک می کند. پاتریزیا و مائوریتزیو با هم ازدواج می کنند و مائوریتزیو در شرکت حمل و نقل رگیانی مشغول به کار می شود. وقتی پاتریزیا باردار می شود، فرزندش را راهی برای آشتی خانوادگی می بیند. او به آلدو عموی مائوریتزیو اجازه می دهد که باردار است. آلدو از این خبر خوشحال می شود و این زوج را زیر بال خود می گیرد. آلدو پاتریزیا را به پسر بی‌هوشش پائولو معرفی می‌کند که علیرغم عدم استعدادش آرزو دارد در گوچی طراح باشد. به لطف آلدو، مائوریتزیو و رودولفو بیمار لاعلاج کمی قبل از مرگ او آشتی می کنند. رودولفو مائوریتزیو را دوباره به وصیت نامه خود می نویسد، اما قبل از مرگ سندی مبنی بر انتقال سهام گوچی به او را امضا نمی کند. پاتریزیا امضای رودولفو را جعل می کند و به مائوریتزیو 50 درصد علاقه به گوچی می دهد. چنانچه از علاقه‌مندان فیلم‌های لیدی گاگا، آدام درایور و آل پاچینو هستید، می‌توانید نسخه دوبله فارسی و همچنین نسخه زبان اصلی سانسور شده این فیلم را با لینک مستقیم نیم بها با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت تاینی موویز دانلود کنید.

توضیحات / دانلود گزارش کد : 433

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان