دانلود فیلم و سریال خارجی دوبله و زبان اصلی

دانلود فیلم کلاشینکف با دوبله فارسی Kalashnikov 2020

دانلود رایگان فیلم کلاشینکف با دوبله فارسی Kalashnikov 2020 WEB-DL
فیلم سینمایی کلاشینکف با کیفیت 1080p & 720p & 480p

درباره فیلم:

AK-47 (به روسی: Калашников، رومیزی: کلاشنیکف) یک فیلم بیوگرافیک روسی محصول 2020 است که درباره تجربیات میخائیل کلاشینکف، مخترع تفنگ تهاجمی AK-47 است.

النا دختر طراح و مشاور کنسرن کلاشینکف در این فیلم شرکت داشتند. کارگردان و تهیه کننده تصویر کنستانتین بوسلوف است، در این فیلم یوری بوریسوف، اولگا لرمن، آرتور اسمولیانیف و الدار کالیمولین ایفای نقش می کنند.

فیلم با سکانسی شروع می شود (که با فلاش بک های بعدی تکمیل شد) که در آن میخائیل کلاشنیکف، پسر کشاورز جوانی از آلتایی، مخفیانه روی یک تفنگ اسباب بازی کاربردی کار می کند. فیلم به سال 1941 تغییر می کند، در بحبوحه جنگ جهانی دوم، جایی که گروهبان ارشد کلاشینکف اکنون به عنوان فرمانده تانک در ارتش سرخ خدمت می کند. در جریان نبرد بریانسک، کلاشینکف هنگام بیرون آوردن یک اسلحه ضد تانک آلمانی به شدت مجروح می شود و او را از خط مقدم خارج می کنند. در حین انتقال به عقب، او و یکی از همراهانش با گروهی از سربازان آلمانی مواجه می‌شوند و او شاهد از کار افتادن مسلسل جدید همرزمانش در لحظه‌ای حساس به دلیل اشکال در طراحی مجله است. این الهام بخش او می شود تا از استعداد خود در اختراع برای طراحی یک سلاح خودکار جدید برای ارتش شوروی استفاده کند.

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.
 

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها

ورود به سایت اصلی