دانلود فیلم و سریال خارجی دوبله و زبان اصلی

دانلود فیلم پایگاه آتش Firebase 2017

دانلود فیلم کوتاه پایگاه آتش با زیرنویس فارسی Firebase 2017 BluRay
فیلم ترسناک پایگاه آتش ۲۰۱۷ با کیفیت 1080p & 720p & 480p

درباره فیلم:
فیلم پایگاه آتش یا فایربیس (Firebase) فیلمی کوتاه، ترسناک، علمی تخیلی و جنگی محصول سال 2017 کشور کانادا به کارگردانی نیل بلومکمپ (Neill Blomkamp) است که توسط کمپانی Oats Studios تولید و منتشر شد؛ فیلمنامه این فیلم را نیز نیل بلومکمپ و توماس اسوترلیچ به صورت مشترک به رشته تحریر درآورده و هنرمندانی چون استیو بویل، نیک رایند،‌ رابرت هابز، کریس ویلیام مارتین، تایلر جانستون، کارلو یو، پت ماسترویانی، تن تائو نگوین، نیکول گولیاث و غیره در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند؛ همچنین این فیلم اولین بار در تاریخ 28 ژوئن سال 2017 میلادی توسط کمپانی Oats Studios در آمریکا، کانادا، انگلستان، برزیل و سایر کشورها همزمان به صورت اینترنتی منتشر گردید؛ جالب است بدانید فیلم کوتاه پایگاه آتش پس از پخش نظرات مثبت فراوانی را به خود جلب کرد و با استقبال گسترده مخاطبان روبرو شد به طوری که برای اجراها، داستان ترسناک و تخیلی، فضاسازی‌ها، نحوه کارگردانی، نحوه فیلمبرداری، جلوه‌های ویژه و همچنین ارزش‌های تولید ستایش شد؛ در فیلم پایگاه آتش خواهید دید در طول جنگ ویتنام، هر دو طرف جنگ با تهدیدی جدید و بسیار خطرناک مواجه می‌شوند که هیچکدام برای مقابله با آن آماده نیستند.

دانلود فیلم ربوده شده Abducted 2022

دانلود فیلم کوتاه ربوده شده با زیرنویس فارسی Abducted 2022 WEB-DL
فیلم ربوده شده ۲۰۲۲ با کیفیت عالی 1080p & 720p & 480p

درباره فیلم:
فیلم ربوده شده (Abducted) یک فیلم کوتاه و علمی تخیلی محصول سال 2022 کشور آمریکا به کارگردانی بن جوینر (Ben Joyner) است که توسط کمپانی South Carolina Film Office تولید و منتشر شد؛ فیلمنامه این فیلم را نیز جاش بارکلی به رشته تحریر درآورده و بازیگرانی چون جسی سی. بوید، ایتن کلی، جنا ماری هافستتلر، کیمبرلی هستر هافستتلر، جی دوون جانسون، جنا کنل،‌ ربکا کان و مگان یان در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند؛ همچنین این فیلم اولین بار در تاریخ 1 مارس سال 2022 میلادی توسط کمپانی South Carolina Film Office در کشور آمریکا اکران شد سپس در آمریکا، انگلستان، کانادا، برزیل و سایر کشورها همزمان به صورت اینترنتی منتشر گردید؛ فیلم ربوده شده پس از انتشار با بازخوردهای متفاوتی از سوی مخاطبین و منتقدان مواجه گردید؛ این فیلم برای نحوه فیلمبرداری، داستان، سکانس‌های جذاب و بازی بازیگران تحسین شد اما در مقابل برای نحوه کارگردانی و همچنین فیلمنامه مورد انتقاد قرار گرفت؛ در فیلم ربوده شده خواهید دید اخبار شوکه کننده‌ای در مورد ناپدید شدن افراد در همه جا پخش شده و مردم را به وحشت انداخته است؛ در این میان، جوانی به نام جن تصمیم می‌گیرد تا به دیدار مردی که به صورت آنلاین با او آشنا شده است، برود.

دانلود فیلم ابر سیاه Dark Cloud 2022

دانلود فیلم ترسناک ابر سیاه با زیرنویس فارسی Dark Cloud 2022 WEB-DL
فیلم سینمایی ابر سیاه ۲۰۲۲ با کیفیت عالی 1080p & 720p & 480p

درباره فیلم:
فیلم سینمایی ابر سیاه یا دارک کلود (Dark Cloud) یک فیلم ترسناک، علمی تخیلی، هیجان انگیز و معمایی محصول سال 2022 کشور آمریکا به کارگردانی جی نس (Jay Ness) است که توسط سه کمپانی Black Mandala و CutJaw Film Company و Nocturnal Robot تولید و منتشر شد؛ فیلمنامه این فیلم را نیز جی.جی. کیسر به رشته تحریر درآورده و بازیگرانی چون امیلی اتک، الکسیس گابریل، بریتنی بنجامین، آماندا دی، فلوید هاجز، جوسلین سانچز، آنا استرانز و غیره در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند؛ همچنین این فیلم که با بودجه 1.2 میلیون دلاری ساخته شده است، اولین بار در تاریخ 9 می سال 2022 میلادی در جشنواره بین‌المللی فیلم Horrorant Film Festival در کشور یونان به نمایش درآمد سپس در 15 می توسط Giant Pictures در آمریکا، انگلستان، کانادا، برزیل و سایر کشورها همزمان به صورت اینترنتی منتشر گردید؛ جالب است بدانید فیلم ابر سیاه پس از اکران با بازخوردهای متفاوتی از سوی مخاطبین و منتقدان مواجه گردید؛ آن‌ها این فیلم را برای خط داستانی جذاب و معمایی، بازی بازیگران، جلوه‎های ویژه و طراحی لباس ستودند اما در مقابل از فیلمنامه، کارگردانی و همچنین فضاسازی‎ها انتقاد کردند؛ در فیلم ابر سیاه خواهید دید پس از یک تصادف، یک زن داوطلبانه تحت آزمایش هوش مصنوعی قرار می‌گیرد که برای توانبخشی او طراحی شده است؛ اما در دنیایی که به ماشین‌ها وابسته است، او می‌آموزد که همه پیشرفت‌های تکنولوژیکی منافع بشر را در نظر ندارند؛ فیلم ابر سیاه پس از حضور در جشنواره‌های بین‌المللی Los Angeles International Film Festival و Toronto Independent Festival of CIFT موفق شد برنده 2 جایزه از جمله جایزه بهترین فیلم بلند بین‌المللی و بهترین بودجه شود.

دانلود فیلم پلتفرم با دوبله فارسی The Platform 2019

دانلود فیلم پلتفرم با دوبله فارسی The Platform 2019 WEB-DL
فیلم سینمایی پلتفرم با کیفیت 1080p & 720p & 480p

رباره فیلم:
فیلم سینمایی پلتفرم (The Platform) که با نام EL HOYO نیز شناخته میشود، یک فیلم ترسناک، علمی تخیلی و مهیج محصول کشور اسپانیا به کارگردانی گالدر گازتلو اروتیا است که در سال 2019 توسط نتفلیکس منتشر شد. این فیلم موفق شده در جشنواره های بین المللی فیلم برنده نه جایزه و کاندیدای بیش از چهارده جایزه معتبر گردد. در این فیلم بازیگرانی همچون ایوان مسگیو، آنتونیا سن خوان، ماریو پاردو، اریک گود، اسکار اولیور، چموآ تروهیو، میریام مارتین و… حضور دارند.

دانلود فیلم ویواریوم Vivarium 2019

دانلود فیلم سینمایی ویواریوم با دوبله فارسی Vivarium 2019 BluRay
فیلم خارجی ویواریوم ۲۰۱۹ با کیفیت 1080p & 720p & 480p

درباره فیلم:
فیلم سینمایی ویواریوم یا محل زندگی یا حصار (Vivarium) یک فیلم کمدی، ترسناک، علمی تخیلی و اسرارآمیز محصول مشترک کشورهای ایرلند، دامنارک و بلژیک به کارگردانی و نویسندگی لورکن فینیگن است که در سال 2019 توسط کمپانی Lovely Productions تهیه و توزیع شد. از هنرمندانی که در این فیلم به بازیگری پرداخته اند میتوان به ایموجن پوتس، دنیل رایان، مالی مک‌کن، جسی آیزنبرگ، جاناتان آریس، سنن جنینگز، ایانا هاردویک و… اشاره کرد. این فیلم در جشنواره های بین المللی فیلم توانسته برنده دو جایزه و همچنین کاندیدای دریافت چهار جایزه شود.

دانلود فیلم بعد از پاندمی After the Pandemic 2022

دانلود فیلم بعد از پاندمی با زیرنویس فارسی After the Pandemic 2022 WEB-DL
فیلم تخیلی بعد از پاندمی ۲۰۲۲ با کیفیت عالی 1080p & 720p & 480p

درباره فیلم:
فیلم سینمایی بعد از پاندمی یا افتر پاندمیک (After the Pandemic) یک فیلم علمی تخیلی، اکشن و هیجان انگیز محصول سال 2022 کشور آمریکا به کارگردانی ریچ لاوری (Richard Lowry) است که توسط دو کمپانی Andromeda Motion Pictures و Troet تولید و منتشر شد؛ فیلمنامه این فیلم را نیز ریچ لاوری به رشته تحریر درآورده و بازیگرانی چون ایو جیمز، کنون اسمیت، لیلن مک و غیره در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند؛ همچنین این فیلم اولین بار در تاریخ 1 مارس سال 2022 میلادی توسط کمپانی Uncork’d Entertainment در آمریکا، انگلستان، کانادا، برزیل، آلمان و سایر کشورها همزمان به صورت اینترنتی منتشر گردید؛ فیلم بعد از پاندمی پس از انتشار با بازخوردهای متفاوتی از سوی مخاطبین و منتقدان مواجه گردید؛ این فیلم برای داستان تخیلی، سکانس‌های مهیج و اجراها ستایش شد اما در مقابل برای فضاسازی‌ها، نحوه کارگردانی، جلوه‌های ویژه و همچنین فیلمنامه مورد انتقاد قرار گرفت؛ در فیلم بعد از پاندمی خواهید دید یک ویروس کشنده جهان را فرا گرفته و بیش از 90 درصد از بشریت را می‌کشد؛ پنج سال بعد، بازماندگان با دشمنی مواجه می‌شوند که خطرناک‌تر از ویروس است.

دانلود فیلم زیر آب Underwater 2020

دانلود رایگان فیلم زیر آب با دوبله فارسی Underwater 2020 BluRay
فیلم سینمایی زیر آب با کیفیت بلوری 1080p & 720p & 480p

زیر آب (به انگلیسی: Underwater) یک فیلم علمی تخیلی اکشن ترسناک آمریکایی محصول سال ۲۰۲۰ به کارگردانی ویلیام یوبانک است. در این فیلم کریستن استوارت، وینسنت کسل، جسیکا هنویک، جان گالاگر جونیور، مامودو آتی و تی.جی. میلر.

زیر آب گروهی از کارگران را در تاسیسات حفاری در ته اقیانوس دنبال می کند که پس از زلزله ای که تاسیسات را ویران می کند با موجودات متخاصم روبرو می شوند. این فیلم بر اساس افسانه های Cthulhu ساخته شده است، زیرا Cthulhu و Deep Ones به عنوان آنتاگونیست ها حضور دارند.

این فیلم در 10 ژانویه 2020 توسط کمپانی فاکس قرن بیستم در ایالات متحده اکران شد. نقدهای متفاوتی از منتقدان دریافت کرد و ۴۱ میلیون دلار در سراسر جهان در مقابل بودجه تولید ۵۰ تا ۸۰ میلیون دلار فروخت. شایان ذکر است، این آخرین فیلمی بود که با نام تجاری فاکس قرن بیستم منتشر شد، زیرا مالک جدید شرکت والت دیزنی، تنها یک هفته پس از اکران، نام شرکت را به استودیو قرن بیستم تغییر داد.

دانلود فیلم طوفان گرد و غبار The Dustwalker 2019

دانلود فیلم طوفان گرد و غبار با زیرنویس فارسی The Dustwalker 2019 BluRay
فیلم سینمایی طوفان گرد و غبار ۲۰۱۹ با کیفیت 1080p & 720p & 480p

درباره فیلم:
فیلم سینمایی طوفان گرد و غبار یا داست‌واکر (The Dustwalker) فیلمی درام، علمی تخیلی و هیجان انگیز محصول سال 2019 کشورهای استرالیا و امارات متحده عربی به کارگردانی ساندرا سیبراس است که توسط دو کمپانی Grindstone Entertainment Group و KA Film تولید و منتشر شد؛ فیلمنامه این فیلم را نیز ساندرا سیبراس به رشته تحریر درآورده و هنرمندانی همچون جولین اندرسون، استیف داوسون، تالینا نوید، هری گرین وود، ایان گرام آلن، اسکار هریس، لیز هافمن و غیره در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند؛ همچنین فیلم طوفان گرد و غبار اولین بار در تاریخ 12 اکتبر سال 2019 میلادی در جشنواره بین‌المللی فیلم Monster Fest در کشور استرالیا به نمایش درآمد سپس در 16 مارس سال 2020 توسط کمپانی Umbrella Entertainment در آمریکا، انگلستان، استرالیا و سایر کشورها همزمان به صورت اینترنتی منتشر گردید؛ فیلم طوفان گرد و غبار پس از اکران عموما نظرات متفاوتی از سوی منتقدان و مخاطبین دریافت نمود؛ این فیلم برای بازی بازیگران، داستان، سکانس‌های مهیج و نحوه فیلمبرداری تحسین شد اما در مقابل برای فضاسازی‌ها، فیلمنامه و همچنین نحوه کارگردانی مورد انتقاد قرار گرفت.

دانلود فیلم دنیای ژوراسیک ۳ Jurassic World 3 2022

دانلود فیلم اکشن دنیای ژوراسیک 3: قلمرو Jurassic World Dominion 2022
فیلم دنیای ژوراسیک ۳ محصول ۲۰۲۲ با کیفیت 1080p & 720p & 480p

به زودی …

درباره فیلم:
فیلم سینمایی (Jurassic World Dominion) یک فیلم ماجراجویی علمی تخیلی آمریکایی به کارگردانی کالین تروورو است که فیلمنامه را با امیلی کارمایکل بر اساس داستانی از تروورو و شریک نویسندگی اش درک کانولی نوشته است. این دنباله دنیای ژوراسیک: پادشاهی سقوط کرده (2018) و ششمین قسمت از مجموعه پارک ژوراسیک است. این آخرین فیلم از سه گانه دنیای ژوراسیک است و پایان داستان در سه گانه اصلی پارک ژوراسیک آغاز شد. فرانک مارشال و پاتریک کراولی همانند فیلم های قبلی خود، این فیلم را با کارگردانی Trevorrow و Jurassic Park (1993) استیون اسپیلبرگ به عنوان تهیه کننده اجرایی تهیه کردند. در این فیلم گروهی از بازیگران شامل کریس پرت، برایس دالاس هاوارد، لورا درن، جف گلدبلوم، سم نیل، بی‌دی وانگ، عمر سای، ایزابلا سرمون، جاستیس اسمیت و دانیلا پیندا نقش‌های خود را از فیلم‌های قبلی این فرانچایز بازی می‌کنند. دیواندا وایز، مامودو آتی، کمبل اسکات، اسکات هیز و دیچن لاچمن به آنها ملحق می شوند.

دانلود فیلم بیوه سیاه Black Widow 2021

دانلود فیلم اکشن بیوه سیاه با دوبله فارسی Black Widow 2021 WEB-DL
فیلم سینمایی بیوه سیاه ۲۰۲۱ با کیفیت 4K & 1080p & 720p & 480p

درباره فیلم:

فیلم سینمایی بیوه سیاه (Black Widow) یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۱ است که بر اساس کامیکس مارول ساخته شده و شخصیتی به همین نام را در خود دارد. این فیلم که توسط استودیو مارول تولید و توسط استودیو والت دیزنی موشن پیکچرز توزیع شده است، بیست و چهارمین فیلم در دنیای سینمایی مارول (MCU) است. این فیلم توسط کیت شورتلند بر اساس فیلمنامه ای از اریک پیرسون کارگردانی شده است و اسکارلت جوهانسون در نقش ناتاشا رومانوف / بیوه سیاه در کنار فلورانس پیو، دیوید هاربر، او-تی فاگبنله، اولگا کوریلنکو، ویلیام هرت، ری وینستون و ریچل وایز در آن بازی می کنند. این فیلم پس از وقایع کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی (2016) روایت می‌شود که رومانوف را در حال فرار و مجبور به مقابله با گذشته‌اش می‌بیند. Lionsgate Films ساخت فیلم Black Widow را در آوریل 2004 آغاز کرد که دیوید هایتر به نویسندگی و کارگردانی پیوست. پروژه جلو نرفت و حقوق فیلم این شخصیت تا ژوئن 2006 به مارول استودیوز بازگشت. کار در اواخر سال 2017 آغاز شد و Shortland در سال 2018 استخدام شد. جک شفر و ند بنسون قبل از استخدام پیرسون در ساخت فیلمنامه مشارکت داشتند. فیلمبرداری از ماه می تا اکتبر 2019 در نروژ، بوداپست، مراکش، استودیو Pinewood در انگلستان، و در آتلانتا، Macon، و رم، جورجیا انجام شد.

دانلود فیلم کاپیتان نوا Captain Nova 2021

دانلود فیلم تخیلی کاپیتان نوا با دوبله فارسی Captain Nova 2021 WEB-DL
فیلم سینمایی کاپیتان نوا ۲۰۲۱ با کیفیت 1080p & 720p & 480p

درباره فیلم:
فیلم سینمایی کاپیتان نوا (Captain Nova) یک فیلم ماجراجویی، خانوادگی و علمی تخیلی محصول سال 2021 کشور هلند به کارگردانی موریس تروبورست است که توسط دو کمپانی Keplerfilm و Vrijzinnig Protestantse Radio Omroep (VPRO) تولید و منتشر شد؛ فیلمنامه این فیلم را نیز موریس تروبورست و لوته تبرز به صورت مشترک به رشته تحریر درآورده و هنرمندانی چون مروان مفتاح، کیکا ون دی ویور، آنیک فایفر، هانا ون لونترن، جوپ ورمولن، برام بلنکستین و غیره در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند؛ همچنین این فیلم اولین بار در تاریخ 13 اکتبر سال 2021 میلادی در جشنواره بین‌المللی فیلم Cinekid Film Festival در کشور هلند به نمایش درآمد سپس در 1 دسامبر همان سال توسط Gusto entertainment در سینماهای کشور هلند اکران شد و در نهایت نیز توسط سرویس استریم نتفلیکس NETFLIX در آمریکا، هلند و سایر کشورها همزمان به صورت اینترنتی منتشر گردید؛ جالب است بدانید فیلم کاپیتان نوا پس از اکران نقدهای متفاوتی از سوی مخاطبان و منتقدین دریافت کرد اما اغلب آن‌ها اجراها، داستان تخیلی، فیلمنامه، نحوه فیلمبرداری، کارگردانی، جلوه‌های ویژه و همچنین نحوه تدوین و تولید آن را ستایش کردند؛ فیلم کاپیتان نوا پس از حضور در جشنواره‌‌‌ بین‌المللی Cinekid موفق شد برنده 4 جایزه برای بهترین فیلم کودک، بهترین فیلم خانوادگی هلندی، بهترین فیلم و بهترین فیلم هلندی شود.

دانلود فیلم آتش افروز Firestarter 2022

دانلود فیلم ترسناک آتش افروز با زیرنویس فارسی Firestarter 2022 WEB-DL
فیلم سینمایی آتش افروز ۲۰۲۲ با کیفیت عالی 1080p & 720p & 480p

 

درباره فیلم:
فیلم سینمایی آتش افروز یا فایراستارتر (Firestarter) یک فیلم ترسناک، علمی تخیلی، درام، معمایی و هیجان انگیز محصول سال 2022 کشور آمریکا به کارگردانی کیت توماس است که توسط سه کمپانی Blumhouse Productions و Angry Adam Productions و BoulderLight Pictures تولید و منتشر شد؛ فیلمنامه این فیلم را نیز اسکات تیمز براساس رمانی به همین نام اثر استیون کینگ، به رشته تحریر درآورده و بازیگرانی چون زک افران، رایان کیرا آرمسترانگ، سیدنی لمون، مایکل گرییز، گلوریا روبن، کرتوود اسمیت، جان بیسلی، تینا جانگ و غیره در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند؛ همچنین این فیلم که بازسازی فیلم اقتباسی آتش افروز محصول سال 1984 میلادی محسوب می‌شود، اولین بار در تاریخ 12 می سال 2022 میلادی توسط Universal Pictures در سینماهای کشور آمریکا اکران شد سپس توسط سرویس ویدئویی Peacock در آمریکا، انگلستان و سایر کشورها همزمان به صورت اینترنتی منتشر گردید؛ فیلم آتش افروز پس از اکران عموما نقدهای متفاوتی از سوی منتقدان و مخاطبین دریافت نمود؛ این فیلم برای بازی بازیگران به ویژه زک افران و رایان کیرا آرمسترانگ، داستان ترسناک، شخصیت‌پردازی‌ها، جلوه‌های ویژه و همچنین نحوه تدوین و تولید تحسین شد؛ فیلم آتش افروز داستان پدری است که تلاش می‌کند از دخترش که توانایی روشن کردن آتش با قدرت ذهنش را دارد در برابر یک آژانس دولتی مخفی که قصد دستگیری او را دارند، محافظت کند.

دانلود فیلم بلک آدام Black Adam 2022

دانلود فیلم اکشن بلک آدام با زیرنویس فارسی Black Adam 2022 WEB-DL

فیلم سینمایی آدام سیاه ۲۰۲۲ با کیفیت 1080p & 720p & 480p

نام: بلک آدام – Black Adam | ژانر: اکشن، فانتزی، علمی تخیلی | تاریخ انتشار: سال 2022

زبان: انگلیسی | مدت‌: … دقیقه | زیرنویس فارسی: دارد | کیفیت: WEB-DL

فرمت: MKV | محصول ایالات متحده آمریکا | امتیاز: N/A

خلاصه داستان:
در فیلم بلک آدام Black Adam 2022 خواهید دید تقریبا 5000 سال از اعطا شدن قدرت مطلق خدایان مصر به بلک آدام (با بازی دوئین جانسون) و زندانی شدن وی می‌گذرد. حال با گذشت هزاران سال او از مقبره زمینی خود آزاد شده و آماده است تا عدالت را به شیوه خاص خود در دنیای مدرن برقرار سازد اما…

دانلود فیلم تدابیر اصلاحی Corrective Measures 2022

دانلود فیلم تدابیر اصلاحی با زیرنویس فارسی Corrective Measures 2022

فیلم اکشن تدابیر اصلاحی ۲۰۲۲ با کیفیت 1080p & 720p & 480p

نام: تدابیر اصلاحی – Corrective Measures | ژانر: اکشن، تخیلی، مهیج | سال انتشار: 2022

زبان: انگلیسی | مدت‌: 106 دقیقه | زیرنویس فارسی: دارد | کیفیت: WEB-DL

فرمت: MKV | محصولی ایالات متحده آمریکا | امتیاز: 5.5 از 10

خلاصه داستان:
فیلم تدابیر اصلاحی Corrective Measures 2022 در مورد یکی از خطرناک‌ترین زندان‌های فوق امنیتی جهان است که محلی برای نگهداری ترسناک‌ترین مجرمان می‌باشد. اما زمانی که تنش و درگیری میان زندانیان و کارکنان این زندان شدت می‌گیرد، منجر به ایجاد هرج و مرجی می‌شود که کل زندان را فرا گرفته و…

دانلود فیلم خاموشی The Blackout 2019

دانلود فیلم اکشن خاموشی با زیرنویس فارسی The Blackout 2019 BluRay

فیلم سینمایی خاموشی ۲۰۱۹ با کیفیت 1080p & 720p & 480p

نام: خاموشی – The Blackout | ژانر: اکشن، درام، علمی تخیلی، مهیج | انتشار: 2019

زبان: روسی + انگلیسی | مدت‌ زمان: 125 دقیقه | زیرنویس فارسی: دارد

فرمت: MKV | محصول کشور روسیه | امتیاز: 6.1 از 10

خلاصه داستان:
در فیلم خاموشی The Blackout 2019 خواهید دید پس از وقوع یک حادثه غیرقابل توضیح، جهان به صورت ناگهانی در تاریکی فرو رفته و بخش بزرگی از بشریت می‌میرد. در این میان تنها یک شهر کوچک در اروپای شرقی تحت تأثیر این مشکل قرار نگرفته است. حال برای کسانی که باقی مانده‌اند، یک مبارزه سخت برای بقا آغاز شده و…

دانلود فیلم سینمایی کودک اوزیریس با زیرنویس فارسی The Osiris Child 2016

دانلود فیلم سینمایی کودک اوزیریس با زیرنویس فارسی The Osiris Child 2016

فیلم تخیلی کودک اوزیریس ۲۰۱۶ با کیفیت 1080p & 720p & 480p

کاندیدای دریافت جایزه بهترین چهره‌پردازی

کودک اوزیریس – The Osiris Child | ژانر: ترسناک، اکشن، مهیج، تخیلی | انتشار: 2016

زبان: انگلیسی | مدت‌: 93 دقیقه | زیرنویس فارسی: دارد | کیفیت: BluRay

فرمت: MKV | محصولی از کشور استرالیا | امتیاز: 5.5 از 10

خلاصه داستان:
فیلم کودک اوزیریس The Osiris Child 2016 در آینده‌ای دور روایت شده و در مورد ستوان کین سامرویل است که برای نجات دخترش و فرار از یک سیاره مستعمره که در آستانه نابودی قرار دارد، به فردی به نام سی لومبروک ملحق شده و…

دانلود فیلم چینی دژ شانگهای با زیرنویس فارسی Shanghai Fortress 2019

دانلود فیلم چینی دژ شانگهای با زیرنویس فارسی Shanghai Fortress 2019

فیلم اکشن دژ شانگهای ۲۰۱۹ با کیفیت 1080p & 720p & 480p

نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم علمی تخیلی

نام: دژ شانگهای – Shanghai Fortress | ژانر: اکشن، علمی تخیلی | تاریخ انتشار: 2019

زبان: ماندارین | مدت‌: 103 دقیقه | زیرنویس فارسی: دارد | کیفیت: BluRay

فرمت ویدئو: MKV | محصول کشور چین | امتیاز: 4.3 از 10

خلاصه داستان:
فیلم دژ شانگهای Shanghai Fortress 2019 در آینده و در سال 2035 میلادی در شهر شانگهای روایت شده و در مورد گروهی از نیروهای بیگانه است که برای دستیابی به یک انرژی پنهانی که فقط روی زمین یافت می‌شود، شهرهای متعددی را در سراسر جهان تصرف کرده‌اند. حال ارتش چین باید در مقابل حمله مداوم نیروهای بیگانه مقاومت کرده و…

دانلود فیلم ترسناک ضد ماده با زیرنویس فارسی Anti Matter 2016 BluRay

دانلود فیلم ترسناک ضد ماده با زیرنویس فارسی Anti Matter 2016 BluRay

فیلم سینمایی ضد ماده ۲۰۱۶ با کیفیت 1080p & 720p & 480p

نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم اکشن

نام: ضد ماده – Anti Matter | ژانر: ترسناک، اکشن، مهیج، تخیلی، رازآلود | انتشار: 2016

زبان: انگلیسی | مدت‌: 102 دقیقه | زیرنویس فارسی: دارد | کیفیت: بلوری

فرمت: MKV | محصولی از کشور بریتانیا | امتیاز: 5.7 از 10

خلاصه داستان:
فیلم ضد ماده Anti Matter 2016 در مورد یک دانشجوی دکترای آکسفورد به نام آنا است که در مورد نحوه ایجاد کرم چاله‌های فعال تحقیق می‌کند. اما این آزمایشات عواقب ناگواری برای آنا به دنبال دارد. او دیگر قادر نیست خاطرات جدیدی بسازد و ناامیدانه تلاش می‌کند تا پاسخ‌ سوالات خود و علت وقوع این حوادث عجیب را کشف کرده و…

دانلود رایگان سریال پیشتازان فضا Star Trek: Strange New Worlds 2022 WEB-DL

دانلود رایگان سریال پیشتازان فضا Star Trek: Strange New Worlds 2022 WEB-DL

پیشتازان فضا: جهان های جدید شگرف با کیفیت 1080p & 720p & 480p

نام : پیشتازان فضا: جهان های جدید عجیب | ژانر: اکشن، ماجرایی، تخیلی | انتشار: 2022

زبان: انگلیسی | زیرنویس فارسی: دارد | تعداد قسمت‌‌‌: 10 اپیزود (فصل اول)

فرمت: MKV | محصول +Paramount | امتیاز: 8.0 از 10

خلاصه داستان:
سریال پیشتازان فضا: جهان های جدید عجیب Star Trek: Strange New Worlds 2022 در مورد کاپیتان کریستوفر پایک و خدمه کشتی فضایی USS Enterprise است که دنیاهای جدیدی را در سراسر کهکشان کشف می‌کنند و…

ورود به سایت اصلی