دانلود فیلم و سریال خارجی دوبله و زبان اصلی

افزونه WP Guard | افزونه فایروال و آنتی اسپم وردپرس

افزونه WP Guard یک افزونه امنیتی قدرتمند وردپرس است که از وب سایت شما در برابر هکرها، حملات و سایر تهدیدات محافظت می کند. افزونه امنیتی WP Guard از سایت شما در برابر انواع حملات SQLi، بازدیدکنندگان پروکسی، هرزنامه ها، فایل های مخرب، ویروس ها و بسیاری از انواع دیگر تهدیدات محافظت می کند. این افزونه فایروال و آنتی اسپم وردپرس از الگوریتم‌های هوشمند برای شناسایی انواع حملات هکری تهدیدات ناشناخته استفاده می ‌کند و پس از شناسایی به صورت خودکار حملات را خنثی می کند. با ما همراه باشید تا شما را با امکانات و ویژگی های بیشتر این افزونه آشنا کنیم.

 

بررسی افزونه WP Guard

یک وب سایت به طور متوسط ​​روزانه 44 بار مورد حمله قرار می گیرد که شامل وب سایت های وردپرس و غیر وردپرس می شود. یک نقض امنیتی در وب سایت شما می تواند آسیب جدی به کسب و کار شما وارد کند. برای جلوگیری از هک شدن، باید بهترین شیوه های امنیتی را برای محافظت از وب سایت خود انجام دهید. یکی از ساده ترین روش هایی که می توانید به کمک آن از سایت وردپرس خود در برابر انواع تهدیدات جلوگیری کنید، استفاده از یک افزونه فایروال و آنتی اسپم وردپرس می باشد. افزونه های مختلفی در این خصوص ارائه شده که ما در این مطلب قصد داریم افزونه WP Guard را به شما معرفی کنیم.

افزونه Super forms | افزونه فرم ساز سوپر فرم + 14 افزودنی پرمیوم

افزونه Super forms یک افزونه فرم ساز حرفه ای برای وردپرس می باشد که به شما این امکان را می دهد تا فرم های دلخواه خود را تنها با کشیدن و رها کردن المان ها به سادگی طراحی کنید. همچنین افزونه فرم ساز سوپر فرم این امکان را برای شما فراهم می کند تا هر فرم را به دلخواه خود شخصی سازی نمائید. با کمک افزونه سوپر فرم شما می توانید هر نوع فرمی را از ساده گرفته تا پیشرفته طراحی کنید. با ما همراه باشید تا شما را با امکانات و قابلیت های بیشتر این پلاگین آشنا کنیم.

افزونه MemberPress | افزونه سیستم عضویت و مدیریت کاربران وردپرس

افزونه MemberPress یک افزونه کاربری برای وردپرس است که به شما این امکان را می دهد تا یک سیستم حرفه ای عضویت و ورود در سایت خود ایجاد و مدیریت کاملی روی کاربران خود داشته باشید. این افزونه سیستم عضویت و مدیریت کاربران وردپرس این امکان را برای شما فراهم می کند تا دسترسی به صفحات مختلف سایت را برای کاربران محدود کنید. همچنین با افزونه ممبرپرس می توانید عضویت های مختلفی را در سایت ایجاد و برای هرکدام قیمت های مختلفی در نظر بگیرید. با ما همراه باشید تا شما را با امکانات و ویژگی های این افزونه آشنا کنیم.

افزونه Next Addons Pro for Elementor | افزودنی صفحه ساز المنتور

افزونه Next Addons Pro for Elementor یک افزودنی صفحه ساز المنتور می باشد که با استفاده از ویجت های قدرتمند آن می توانید انواع وب سایت های خلاقانه را طراحی کنید. افزونه المنتور Next Addons Pro گزینه های سفارشی سازی همه کاره را در اختیار شما قرار می دهد که با استفاده از رابط کاربری کشیدن و رها کردن آنمی توانید هرنوع سایتی را طراحی کنید. با ما همراه باشید تا شما را با امکانات و ویژگی های بیشتر این افزونه آشنا کنیم.

بررسی افزونه Next Addons Pro for Elementor
همانطور که می دانید افزونه صفحه ساز المنتور یکی از قدرتمندترین و محبوب ترین افزونه های وردپرس است که با استفاده از آن می توانید بخش های مختلف وب سایت وردپرسی خود را به دلخواه و در کمترین زمان ممکن سفارشی کنید. در واقع؛ المنتور پلاگین صفحه ساز وردپرس است که تجربه طراحی وب سایت بی نظیری را به کاربران ارائه می دهد. هر کسی می تواند تنها با کشیدن و رها کردن المان ها یک وب سایت شگفت انگیز را برای خود بدون نیاز به دانش کدنویسی طراحی کند. با این حال المنتور دارای انواع افزودنی هایی می باشد که با استفاده از آنها می توانید امکانات این صفحه ساز را گسترش دهید که یکی از بهترین آنها، افزونه Next Addons Pro for Elementor می باشد.

افزونه WordPress Gravity Forms PDF, Excel & CSV | افزودنی خروجی پی دی اف و اکسل گرویتی فرم

افزونه WordPress Gravity Forms PDF, Excel & CSV یکی از افزودنی های گرویتی فرم می باشد که به شما این امکان را می دهد که فیدهای فرم خود را به پی دی اف، اکسل و سی اس وی تبدیل کنید. همچنین مدیر سایت می تواند در صورت نیاز فرمت pdf را به یک فرمت دیگر تغییر دهد. با ما همراه باشید تا شما را با امکانات بیشتر این افزونه آشنا کنیم.

ورود به سایت اصلی